niedziela, 18 września 2016

✿ Ciekawostki o kotach #20 ✿

CIEKAWOSTKA 20: Kot nie widzi przedmiotów znajdujących się dokładnie naprzeciwko jego nosa. Dlatego też często przeocza jedzenie znajdujące się tuż przed nim :)Pracuję teraz nad czymś super, dlatego też wpisy na blogu nie pojawiają się tak regularnie jak dotychczas. Wynagrodzę to Wam Moi Drodzy Czytelnicy już niedługo, ponieważ ten tajemniczy projekt, nad którym pracuję, narzuciłam sobie sama i jest on ściśle związany z blogiem, będzie dostępny publicznie dla wszystkich i jeśli starczy mi sił (wymaga on wielodniowej pracy - pracuję nad nim nawet 10 h dziennie, bez wynagrodzenia, bo wierzę w to co robię) będzie kontynuowany jako seria. 

Mam nadzieję, że to co dla Was szykuję przypadnie Wam do gustu. Już dziś proszę Was o wsparcie i przekazywanie linków do mojego bloga swoim znajomym :) to wiele dla mnie znaczy im więcej ludzi dowie się o mojej pracy, tym będę miała większe możliwości rozwoju mojego projektu. 

Dziękuję Wam za to, że jesteście, za to, że doceniacie moją pracę, a przede wszystkim cieszę się, że poprawiam Wam humor w tym szarym najczęściej świecie.
---------------------------------------------------------
Do stworzenia powyższego rysunku zainspirowała mnie ciekawostka z następującego artykułu:

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie !!! :)

Paulina

(◕‿◕✿) Dołącz do mojej kocio-komiksowej społeczności na facebooku: https://www.facebook.com/Komiks-KOTKA-Whisper-Created-by-c-Paulina-R%C3%B3%C5%BCa%C5%84ska-383627051787106/

✧\(⊙‿⊙✿)/oraz obserwuj w Google+: https://plus.google.com/109103121587522066291


✧ KUP gadżety z kotami: http://komikskotkawhisper.cupsell.pl

Komiks kotka Whisper

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz