sobota, 27 sierpnia 2016

Koci włos + Sklep internetowy z kocimi gadżetami 😻


Drodzy Czytelnicy, Drodzy Wielbiciele Kotów,

     Przez ostatnie dwa tygodnie nie byłam zbyt aktywna w mediach społecznościowych, dlatego iż szykowałam coś większego - projekt o jakim myślałam od wielu tygodni, ale nie mogłam go zrealizować, ponieważ słynny brak czasu mnie odwiedził.
     Teraz już mogę ogłosić! :) Założyłam sklep internetowy z kocimi gadżetami. Jak na razie przygotowałam dla Was 7 wzorów. Zajęło mi to trochę czasu, gdyż grafiki na gadżetach muszą być bardzo wysokiej jakości.
     W sklepie znajdziecie koszulki dla kobiet, dziewczynek, mężczyzn i chłopców.
Poszewki na poduszki, kubki oraz torby.

    Wszystkie dochody ze sklepu, jeśli się pojawią, przekazywane będą na opłacanie leków dla mojej mamy, która jest całkowicie niepełnosprawna od 13 lat, a choruje od 24 na stwardnienie rozsiane. Moja mama zaraziła mnie miłością do kotów, zawsze przygarniała bezdomne koty kiedy jeszcze chodziła, jest największą wielbicielką kotów jaką znam, mówię na nią zawsze kocia mama :D

Moja mama, zdjęcie jest małe, bo mama się wstydziła, ledwo ją namówiłam, żeby było jakiekolwiek jej zdjęcie w tym wpisie.

     Od każdego sprzedanego kubka, koszulki, poszewki i torby będę dostawać 10 zł, ustawiłam tak nisko zarobki, ponieważ chcę, aby jak najwięcej ludzi mogło się cieszyć tymi produktami. Średnia cena koszulki to 49 zł, ja mam z tego 10 zł, resztę pieniędzy otrzymują ludzie, którzy je produkują. Można powiedzieć, że moje koszulki są na PROMOCJI, aż do odwołania :)
    Poniżej prezentuję link do sklepu i wzory poglądowe, na których widnieje znak wodny sklepu, ale oczywiście na koszulkach go nie ma, są gładkie i wysokiej jakości ! :) Aby obejrzeć je w całej okazałości należy przejść do poniższego linku i wtedy można zobaczyć je bez znaku wodnego na wybranych przez siebie produktach, np. koszulkach, czy kubkach.

Kliknij, aby przejść do sklepu: komikskotkawhisper.cupsell.pl Przejdź do sklepu

 Przejdź do sklepu

 Przejdź do sklepu

NOWOŚĆ!

 Przejdź do sklepu

 Przejdź do sklepu

 Przejdź do sklepu
Pozdrawiam Wszystkich!!!

PS. Proszę pisać w komentarzach i na Google + oraz Facebooku czy wzory się spodobały i jakich mam robić więcej, np. koty realistyczne, albo koty mangowe, poproszę o informacje zwrotne czego
oczekujecie jako wielbiciele kotów :) nowe wzory już niedługo :)


(◕‿◕✿) Dołącz do mojej kocio-komiksowej społeczności na facebooku: https://www.facebook.com/Komiks-KOTKA-Whisper-Created-by-c-Paulina-R%C3%B3%C5%BCa%C5%84ska-383627051787106/

✧\(⊙‿⊙✿)/✧ oraz obserwuj w Google+: https://plus.google.com/109103121587522066291

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz