niedziela, 31 sierpnia 2014

Mangowa Whisper :)


Witajcie :)
Czy jeszcze ktoś z Was pamięta 8 bitowe gry. Emocje jakie towarzyszyły Space Invaders, Super Mario Bros.?
Nowość jaką była Manga, Anime, która stopniowo wyrugowała z naszych ekranów Krecika i Czterech Pancernych? Ach... wszystko wydawało się takie nowe- świeże, sprawiało to,  że człowiek chciał tych nowości więcej i więcej..
Kiedyś człowiek myślał, że pierwszy Half- Life to szczyt techniki, a dzisiaj niektórzy są znudzeni staroszkolną mechaniką gry w najnowszych tytułach. 
Szczerze, tęsknię za monochromatycznymi ekranami telefonów komórkowych, za tym, iż komputer miała jedna osoba w klasie podstawowej. Tęsknię za trzema kanałami w telewizji i końcówką lat 90- tych. Tęsknię za tym, że wtedy człowiek tęsknił i czekał za tym co jest dziś, a które okazało się mniej wspaniałe i ujmujące niż było w wyobraźni. Dziś jest jakieś dziwne, obce. Każdy szuka czegoś, czego nie może znaleźć. Każdy ucieka przed czymś co już znalazł. Każdy jest smutny, a ze smutkiem walczy zanurzając się w bezkresie Internetu. Ludzie są jakby razem, a jednak osobno.
Dość z tymi smutkami i rozważaniami egzystencjalnymi. Przepraszam Was ale od zeszłej środy walczę z zapaleniem gardła i choroba na mnie wpływa niemal poetycko. Dzisiaj mam dla Was Mangową Whisper. Na nic więcej nie miałam siły, ale komiks będzie już niedługo :)
POLECAM WAM MAGAZYN DLA MIŁOŚNIKÓW KOTÓW, A MIANOWICIE KOCIE SPRAWY, A OTO LINK NA STRONĘ PISMA: kociesprawy.pl
KAŻDY MIŁOŚNIK KOTÓW ZNAJDZIE W NIM COŚ DLA SIEBIE.
Do usłyszenia.
Paulina

P.S. Jeśli blog Ci się spodobał, Drogi Czytelniku. Zostaw komentarz, lub napisz coś na czacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz